O nas

Pracownia projektowa - ENEGRAM Wyszków


ENEGRAM  to Pracowania Architektoniczna, która powstała w 2010 roku. Założona przez mgr inż. arch. Michała Gryza. Nasza pracownia specjalizuje się w architekturze i architekturze wnętrz.
Podstawowym obszarem biznesowym na którym skupia się pracownia, jest współpraca z klientem indywidualnym.

Projekty pracowni ENEGRAM Wyszków cechuje przede wszystkim funkcjonalność, czystość formy i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania obiektów budowlanych i wnętrz. Począwszy od przyjemnej współpracy z projektantem realizującym najbardziej wyszukane, indywidualne pomysły, selektywnie uzupełnione doświadczeniem, poprzez formalności urzędowe oraz przeprowadzenie procesu budowlanego w zakresie nadzoru autorskiego i inwestorskiego w dbałości o zgodność realizacji z projektem.

Naszym celem jest stały rozwój własny umożliwiający poszukiwanie coraz ciekawszych i niekonwencjonalnych pomysłów, połączonych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wdrążanie ich projektów i realizowanych inwestycji.

Zajmujemy się również sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej dla wszelkiego rodzaju budynków na terenie całej Polski.

Zespół architektów Enegram

Wyszków

Nasze wartości

  • Funkcjonalność
  • Czystość formy
  • Kompleksowa obsługa
  • Nowoczesność

Projekty pracowni ENEGRAM Wyszków cechuje przede wszystkim funkcjonalność i staranny dobór wysokich jakościowo materiałów.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania obiektów budowlanych i wnętrz. Począwszy od przyjemnej współpracy z projektantem realizującym najbardziej wyszukane, indywidualne pomysły, selektywnie uzupełnione doświadczeniem, poprzez formalności urzędowe oraz przeprowadzenie procesu budowlanego w zakresie nadzoru autorskiego i inwestorskiego w dbałości o zgodność realizacji z projektem.

Naszym celem jest stały rozwój własny umożliwiający poszukiwanie coraz ciekawszych i niekonwencjonalnych pomysłów, połączonych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wdrążanie ich projektów i realizowanych inwestycji.